„Chyběly už jen mantinely," poznamenal vtipně k hokejovému výsledku asistent Marka Poštulky na bohumínské lavičce Ivo Cichoň.

Hosté paradoxně úvodních 25 minut hráli velmi dobře a na nějaký debakl to nevypadalo. Kravaře se ale ve 29. minutě ujaly po odraženém míči vedení a předznamenaly další průběh zápasu. Odražené balony si totiž nacházely právě hráče domácích, Bohumínští navíc dělali velké chyby v obraně.

„Co chyby, to byly přímo hrubky, které do krajského přeboru ani nepatří. Vlastně jsme domácím darovali tři góly, na dva jsme jim vyloženě namazali, třetí si dali prakticky vlastní," mávl rukou bohumínský kouč.

Kravaře vedly už 5:1, navíc hrály přesilovku. Bohumín se ale v deseti zmátořil, domácí polevili a Sittek dokázal snížit na 3:5. Víc ale hosté nezvládli.

SK Kravaře – FK Bohumín 6:3 (4:1)

Branky: 35. a 42. Baranek, 41. a 67. Sabó, 29. Bitomský, 89. Staníček – 70. a 86. Sittek, 39. Kubinski. Rozhodčí: Ochodek. ŽK: 2:2. ČK: 55. Goj (B). Diváci: 177.

Bohumín: Goj – Poštulka, Šiška, Košťál, Gorniok – Šindler (55. Gladiš), Kubinski, Graňák (78. Graňák), Seget – Sittek, Jatagandzidis. Trenér: Marek Poštulka.

Více v tištěném vydání Deníku