Brankář neměl den a Lutyně prohrála

Dolní Lutyně – Taková porážka zamrzí. Fotbalisté Dolní Lutyně podlehli v Čeladné domácímu souboru, když herně měli na to ukořistit nějaké body.

30.3.2014

Dolní Lutyně předvedla velmi slušný výkon. Bodový efekt to ale nemělo.Foto: Tomáš Januszek

Ačkoliv hosty v první části brzdily nepřesné přihrávky, vypracovali si proti zaskočeným domácím dvě gólovky. Macháček jednu připravil Havláskovi, tomu stačilo metr před prázdnou brankou nastavit nohu, ale nedokázal ani to a balon mu kopačku přeskočil…

Pak unikl čeladenské obraně Tvwrdý, mířil k brankáři, ale předkopl si balon a z nadějné akce sešlo.

Domácí poprvé vážněji zahrozili ve 21. minutě, ale hned z toho byl gól. Centr ze strany letěl napříč malým vápnem, ale gólman Šajer na něj nereagoval, stál na čáře jako zařezaný a domácí mu na zadní tyči dorazili balon do sítě – 1:0.

Vyrovnaná druhé půle nabídla hned čtyři góly. Hosté hráli bez ostychu, vyhověli si kombinačně a otočili skóre. Body si ale neodvezli. Domácí v 78. minutě srovnali povedenou ranou zdálky, s tím nešlo nic dělat, zato s centrem v 83. minutě, který opět letěl v blízkosti gólmana Šajera, se toho dělat dalo dost, například vyboxovat ho mimo pokutové území.

„Ivo neměl svůj den. Na podzim nás podržel, tady si vůbec nešel pro centry, které mu proletěly metr a půl od něj na zadní tyč. Byla to totožná situace jako u první branky. Zase nečinně přihlížel a na zadní tyči nám dorazili balon do sítě. Přitom malé vápno je brankářovo území, tam si má pro míče nekompromisně dojít," zlobil se Begany.

Beskyd Čeladná – Sokol Dolní Lutyně 3:2 (1:0)

Branky: 21. a 83. Liška, 78. Petr – 56. D. Huňař, 75. Macháček. Rozhodčí: Bartoš. ŽK: 3:5. Diváci: 110.

D. Lutyně: Šajer – Kudlík, Vávra, Hanusek, Šimek – Pěgřim, D. Huňař, Velký, Twrdý (84. Vanečko) – Macháček, Havlásek (63. Szkuta). Trenér: Lubomír Begany.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.

30.3.2014

Auto v centru Havířova při nehodě zničilo semafor pro chodce.
AKTUALIZUJEME
4

Opilá řidička při nehodě v centru Havířova zničila semafor

V minulé sezoně se povedlo fotbalistům Doubravy vyhrát okresní přebor. I díky tomu budou teď v televizi.

Doubrava přiveze autobus fandů

Díky voličským průkazům budou lidé z Karvinska volit po celém světě

Karvinsko – Téměř dva tisíce voličských průkazů vydaly letos městské a obecní úřady na Karvinsku lidem, kteří z nejrůznějších důvodů přistoupí k volebním urnám mimo své trvalé bydliště.

Na návštěvě: FC Horní Bludovice - fotbal

Karvinsko /FOTO/ – Po letní pauze pokračujeme v našem seriálu, kde se vydávame na fotbaly z nejnižších soutěží. Jako dvanácté přišly na řadu Horní Bludovice.

Starší chodkyně vstoupila před auto, které ji zranilo

77letá žena byla v pátek ráno sražena osobním automobilem, když v Petřvaldě přecházela frekventovanou silnici.

Zdevastovaný a vybydlený obytný městský dům naproti karvinskému gymnáziu během několika dní zcela zmizí.