Gól sice nevstřelily, ale nebyly k němu daleko. „Celá první půle byla hodně vyrovnaná, Slovan si vytvořil dvě gólové situace, my také," vybavila si trenérka českotěšínského družstva Sylva Bajtková.

Tu první měla na noze Nováková, druhou Klusová, ani jedné to ale do sítě nespadlo. „Škoda, protože to byl zápas o prvním gólu. Kdyby se nám ho povedlo dát, a nebyly jsme k němu daleko, vypadalo by zápas jinak," zalitovala Bajtková.

Ve druhé části začaly mít Ostravanky mírnější převahu, která vyústila v sólovou akci Břeské. Nejlepší hráčka domácích opila rohlíkem obranu Těšína a se štěstím si poradila i s gólmanskou Hronovou.

Brzy na to inkasovala obrana Těšína znovu. „Holky se nedomluvily a musím uznat, že soupeřka (Urbančíková) to trefila náramně. Z voleje do šibenice, to se jí už možná během kariéry nepovede," uznala se smíchem Bajtková.

Těšíňanky se pak vrhly do útočení, vypracovaly si pár standardních situací, ale pokaždé jim chyběl krok k úspěšnému zakončení.

Slovan Ostrava – FK Český Těšín 2:0 (0:0)

Branky: 70. Břeská, 73. Urbančíková. Rozhodčí: Richtár. Bez ŽK. Diváci: 64.

Č. Těšín: Hronová – Tyrliková, Sikorová, Kölblová – Hrabcová, Skupniková, Pavlíčková, Dordová, Nováková – Klusová, Skočková. Střídaly: Farská, Špalková, Fajkoszová.