SK Šenov – Baník Albrechtice 3:1 (1:0)

Albrechtičtí nedbali na postavení v tabulce a od úvodních minut se chopili dirigentské taktovky. Byli aktivnější a dokázali si vytvořit i slibné šance. Ovšem nevyužili ani jednu. Skórovat se jim podařilo až za stavu 2:0, ale pak znovu inkasovali a odjeli z Šenova s prázdnou.

„Co z toho, že jsme kopali šestnáct rohů a nespočet standardních situací, když nic nevyužijeme. Měli jsme jasnou převahu, ale s góly jsme na tom bídně. Na rozdíl od domácích. Ti nám dokázali dát z pěti střel na branku tři," konstatoval po zápase mrzutě albrechtický trenér Jiří Klimsza.

Branky: 25. Koďousek, 63. Hanauer, 82. Z. Bednář – 74. Vagner. Rozhodčí: Brezovský, žluté karty: 1:1, diváci: 80.

Albrechtice: Jaček – Szmek (30. Novák), Věčorek, Popelka – Široký, Dorozlo, Wojtyna, Vagner – Čerešňa, Kroužek, Opustil (55. Korzeniowski). Trenér: Jiří Klimsza.


Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.