„Zápas skončil asi zaslouženě remízou. Bylo to vyrovnané utkání. Nás těší, že jsme nedostali gól. Předchozí zápas s Třebíčí nás stál hodně sil, k tomu nehrajeme v optimálním složení, takže i ten bod má svou cenu. V MSFL se hodí každý bodík," nebyl z domácí ztráty zase tak moc zklamaný trenér Orlové Pavel Poledník.

Jeho svěřenci měli v první části mírně navrch a vytvořili si dvě brankové situace, které však Kopel a mladý Kroček neproměnili. Druhá část přinesla šanci hostujícího Steinera a vyrovnanou hru.

Největší šanci Slavie ve druhé části měl paradoxně jindy brankář Szarowski, který nastoupil na posledních dvanáct minut do útoku. Jeho centr v 88. minutě brankář Petr neudržel, jenže nikdo z dobíhajících hráčů Orlové jej nedokázal doklepnout do prázdné branky, a tak diváci gól neviděli.

Slavia Orlová – Hanácká Slavia Kroměříž 0:0

Rozhodčí: Ondráš – Ogrodník, Drozdy. ŽK: Vybíral, Kroček – Handl, Víšek. Diváci: 64.

Orlová: Pacanovský – Sporysz, Skoupý, Kaizar, Janso – Kroček, Vybíral, Klimas, Tomáš (78. Szarowski) – Urban, Kopel. Trenéři: P. Poledník a J. Jadrný.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.