Hosté začali aktivněji a byli častěji na míči. „Klukům nejspíš nervozita ze zahajovacího utkání svazovala nohy," tipnul si trenér ČSAD Radomír Zábranský.

V 9. minutě však domácí Kaleta zahrával přímý kop z dobrých třiceti metrů a hostující obránce míč hlavou tečoval do vlastní sítě – 1:0.

To byl také jediný gól utkání, i když šancí na skórování bylo na obou stranách poměrně dost. Havířovany podržel gólman Burgert, který v první půli vytáhl z šibenice přímý kop a v úplném závěruu zápasu pak tváří v tvář vychytal i Mokroše.

Domácí hrozili z brejků, žádný ale nedotáhli. „Uf, máme to za sebou," oddechl si po zápase trenér ČSAD Radomír Zábranský. „Soupeř byl velice nepříjemný, silný. Taková výhra nás těší dvojnásob. Kluci na hřišti plnili vše, co jsme si řekli a rozhodlo srdíčko. Opět jsme po dlouhé době ochutnali v soutěži vítězství a doufám, že to mančaft nastartuje," přál si Zábranský.

ČSAD Havířov – Sokol Sedliště 1:0 (1:0)

Branka: 9. vlastní. Rozhodčí: Šafařík. ŽK: 3:1. Diváci: 80.

Havířov: Burgert – Šlachta, Kulhánek, Kaleta, Hánl – Pastrňák (80. Rozsíval), Čopák, Klus, Ftáček (75. Sobek) – Kociolek (80. Vala), Laurenčík. Trenér: Radomír Zábranský.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.