Havířovanům se krátí čas, aby se svou pozicí v tabulce I.A třídy ještě něco provedli. Ve Veřovicích jim pšenka nekvetla.

Nezachytili nástup veřovického celku a okamžitě se ocitli pod tlakem. Poločas skončil zákonitě 2:0. „Pořád nabízíme soupeři hrubými chybami gólové šance, i když musím připomenout, že postavení domácího hráče (Hanka - pozn. aut.) u druhého gólu silně zavánělo ofsajdem," ohradil se trenér ČSAD Radomír Zábranský.

Druhou půli začali jeho svěřenci aktivněji a jejich nejlepší hráč Klus byl mnohokrát terčem faulů veřovických zadáků, které měl rozhodčí jednoznačně trestat karetním napomenutím.

V 55. minutě ukázal svůj důraz hostující Vala. Vypíchl domácím míč, obehrál i gólmana a ten jej musel zastavit až faulem. Nařízenou penaltu proměnil Hánl a hosté byli zase ve hře. Útočili, snažili se o přímočaré kombinace a Veřovičtí hrozili jen brejky. Ty často končily vystavením některého z domácích hráčů do ofsajdu. Jenže tak dlouho se chodí se džbánkem pro vodu…

Při další akci ztratili hosté míč a domácí z dalšího brejku pohodlně zvýšili na konečných 3:1. „Co k tomu dodat? Dřeme, snažíme se, ale porážíme se vlastně sami. V takové soutěži si prostě nemůžeme dovolit vzadu takto chybovat," mračil se po utkání trenér Zábranský.

AFC Veřovice – ČSAD Havířov 3:1 (2:0)

Branky: 33. a 82. Hanko, 20. Beneš – 56. z pen. Hánl. Rozhodčí: Jedlička. ŽK: 2:3. Diváci: 200.

ČSAD: Burgert – Čermák, Kulhánek, Přeček, Hánl – Klus (86. Porembski), Laurenčík, Ftáček (65. Šlachta), Vala (78. Šrámek) – Kociolek (75. Sobek), Kaleta. Trenér: Radomír Zábranský.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.