Sice stále bez zraněných opor Fukalové a Míčkové, ale v bráně už s Bednaříkovou a do pole s Mikyskovou a Vítkovou nastoupily Havířovanky aktivně a měly po celý zápas převahu. Lépe kombinovaly, jenže na krásu se nehraje, o čemž je přesvědčil ještě nedávno druholigový Hodonín.

Ten se s tím nijak nepáral, hrál jednoduše a ve větrné slotě nakopával po celý zápas míče za obranu hostů na své rychlonohé útočnice, což dělalo havířovským děvčatům velké problémy.

Problémy jim dělali i lajnoví rozhodčí. Kdyby tam žádní nebyli, tak se nic neděje. V zápase nastávaly velké prostoje po zakopnutých míčích, které nikdo nepodával, hráčky čekaly a mrzly, zdržovala se hra. Druhé brance domácích předcházel ofsajd…

„I tak si za další ztrátu můžeme sami. Přestože fotbalová kvalita byla na naší straně, v zakončení holky selhaly. Nedokázaly proměnit několik samostatných úniků, často se zamotávaly ve zbytečných kudrlinkách místo přímého zakončení,“ nebyl spokojen s výkonem svého družstva trenér Radomír Zábranský.

Jeho týmu se komplikuje situace, neboť vedoucí Zlín pokračuje ve svém vítězném tažení a vede tabulku už s náskokem pěti bodů právě na druhý Havířov.

„Bohužel se nám trochu vytratila naše obvyklá produktivita. Musíme si spolu sednout a vyříkat si určité věci, abychom se v Jihlavě konečně oklepali a získali už plný počet bodů,“ přeje si před nejdelším výjezdem v sezoně trenér Zábranský.

Nesyt Hodonín – Gascontrol Havířov 2:2 (1:2)

Branky: 6. Trusková, 53. Pavková – 17. z pen. Porembská, 23. Waszutová. Rozhodčí: Jonáš – Zima, Čikl. Bez ŽK: Diváci: 50.

Havířov: Bednaříková – Porembská, Šlégrová, Kuzníková, Vítková, Jančová, Waszutová, Denková, Mikysková, Pochylová, Břenková. Střídaly: Janulková, Šoborová, Huvarová. Trenér: Zábranský.


Načítám výsledky …


Načítám tabulku …