„Co na to říct? Remíza s posledním týmem určitě není to, co bychom očekávali, ale já nemohu klukům upřít snahu. Bojovali, kombinovali, bohužel nám nebylo přáno," pokrčil rameny trenér havířovského týmu Zdeněk Menoušek.

Hosté si hned v úvodu dali Batihou nešťastný vlastní gól, zbytek zápasu strávili s míčem u nohy, ale z mnoha šancí jim vyšla jen jedna. „Nejde to hlavně Kubienovi, ale celý tým střelecky tápe. Chtělo by to třeba nějaký ušmudlaný gól. Potřebovali bychom se už chytit," poznamenal Menoušek.

Baláž nastřelil ve druhé části tyč a Hrabová, která se jen bránila odkopy co nejdál od své brány, slavila zisk bodu. „Ve středu hrajeme okresní pohár s Interem Petrovice. Věřím, že tam se už střelecky chytíme, zahrajeme si fotbálek a příznivě se naladíme na sobotní derby s Albrechticemi," přál by si Zdeněk Menoušek.

Sokol Hrabová – TJ Dolní Datyně 1:1 (1:1)

Branky: 2. vlastní Batiha – 36. Tomašák. Rozhodčí: Opěla – Potiorek, Poledník. ŽK: 2:1. Diváci: 100.

D. Datyně: Svatoš – Masopust (75. Vandriak), Neuman, Batiha, Pištěk – Kubiena, Miczka, Vlček, Tomašák, Stebel – Baláž (80. Kulhánek). Trenér: Zdeněk Menoušek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.