V sobotu odnesla jejich formu Bystřice, která si z Havířova odvezla pět gólů. „Spíš nám ta pauza pomohla, protože se nám aspoň vrátili do sestavy někteří kluci, co hrát nemohli," pochvaloval si trenér havířovského celku Zdeněk Menoušek.

Přesto nebyl první poločas ideální. Běhavá Bystřice domácí dobře napadala a poločas skončil jen 1:1. „V nástupu do druhé půle nám vyšly dvě kombinace, rychle jsme se chytili a pak už to šlo. Mohli jsme dát i více gólů," přibližoval Menoušek.

TJ Dolní Datyně – TJ Bystřice 5:2 (1:1)

Branky: 37. Baláž, 50. Kubiena, 52. Stebel, 69. vlastní Zoubek, 75. Kaduch – 20. Kisza, 79. Sniegoň. Rozhodčí: Chýlek – Podracký, Vranay. ŽK: 1:2. Diváci: 40.

D. Datyně: Vasilko – Kučera (76. Ondruš), Batiha, Wojtyna, Kaduch – Kubiena, Miczka, Neuman, Stebel – Tomašák, Baláž (82. Kulich). Trenér: Zdeněk Menoušek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.