Domácí tým už má prakticky jistý postup do krajského přeboru, a tak se snažil potvrdit své postavení i proti Datyním. Ty ale hrají obvykle velmi přesný kombinační fotbal. Když mají den, dokážou porazit kohokoliv. Trenér mužstva Zdeněk Menoušek se do Čeladné těšil.

„Těšil jsem se na atraktivní fotbal, protože herní soupeře typu Čeladné můžeme. Proti nim se nám hraje výborně. Bohužel jsme hráli dobře jen první čtvrthodinu, pak jsme se porazili sami vlastními chybami a nedůsledností," zlobil se.

„Odehráli jsme špatný poločas. Plynulo to z nedůrazné obrany. Dokud jsme k tomu přistupovali jak máme, neměli jsme problém. Když jsme od té naší důslednosti upustili, inkasovali jsme. Úplně zbytečně," nelíbil se Menouškovi fotbal v podání jeho týmu.

To se po změně stran změnilo a Datyně začaly domácímu favoritovi zatápět. Trefily tyčku, Stebel dal kontaktní gól na 3:2. Pak se ale krásně z dálky trefil Marek Váňa a čtvrtý gól zajistil Čeladné tři body. „Už jsme ale aspoň hráli fotbal. Vypracovali jsme si i nějaké šance, domácí ovšem také. Ale je to normální hratelný mančaft," uzavřel Menoušek.

Beskyd Čeladná – TJ Dolní Datyně 4:2 (3:1)

Branky: 18. a 40. Martin Váňa, 45. Řehák, 76. Marek Váňa – 5. Dolák, 62. Stebel. Rozhodčí: Žáček – Bartoš, Brabec. ŽK: 3:4. Diváci: 222.

D. Datyně: Rozbroj – Masopust (68. Švrčina), Tomašák, Batiha, Pištěk – Kubiena, Vlček, Dolák, Stebel – Vandriak (70. Kulhánek), Baláž. Trenér: Zdeněk Menoušek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.