„Fotbal sice nebyl vlažný, tempo to mělo, ale byl dlouho bez šancí. Ze hry si nikdo nevytvořil žádné tutovky," popisoval trenér dolnodatyňského mančaftu Zdeněk Menoušek, jak probíhal zápas.

Jeho svěřenci se prezentovali dobrou kombinační kopanou, trenér už dopředu tušil, že proti týmům z čela se jeho svěřencům bude hrát lépe. „Jsme fotbaloví, herní, takže preferujeme soupeře, kteří hrají podobně. Problémy máme spíše se soupeři typu Hrabová," zasmál se.

Konečné skóre utkání obstaral exbaníkovec Petr Tomašák, který dvěma precizními přímáky určil už poločasový stav 2:0. „Bylo důležité, že jsme Staré Město nepouštěli do šancí. Velká pochvala náleží obraně," dodal Menoušek.

TJ Dolní Datyně – FK Staré Město 2:0 (2:0)

Branky: 14. a 42. Tomašák. Rozhodčí: Matějek – Picmaus, Přeček. ŽK: 1:3. Diváci: 70.

D. Datyně: Rozbroj – Masopust (87. Švrčina), Tomašák, Batiha, Pištěk – Kubiena, Miczka, Neuman (21. Kulhánek), Dolák, Stebel – Baláž (69. Vandriak). Trenér: Zdeněk Menoušek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.