Trenér havířovského celku Zdeněk Menoušek chválil defenzivu. „Musím pochválit naši obrannou čtyřku v čele s Péťou Tomašákem, který to vzadu dobře dirigoval a vystavoval soupeře do ofsajdu. Vratimov dal dva góly, ale pokaždé z ofsajdu. Tohle nám vycházelo," přibližoval Menoušek.

Také je ale fakt, že jeho tým měl štěstí, když Svěnčík orazítkoval břevno. Datyně vysvobodila branka Vandriaka, který dostal spolu se Švrčinou šanci v základu. „Oba zahráli výborně, nezklamali. Kluci byli častěji na balonu a zápas jsme pak zlomili druhou brankou Baláže. Vratimov si u nás nějaký gól asi zasloužil, byl také nebezpečný. Pak to ale otevřel, snažil se pořád hrát a my mu chodili do spousty přečíslení," vybavoval si Menoušek.

TJ Dolní Datyně – FC Vratimov 3:0 (1:0)

Branky: 43. Vandriak, 67. Baláž, 78. Kubiena. Rozhodčí: Vranay – Čuba, Podracký. ŽK: 1:0. Diváci: 77.

D. Datyně: Rozbroj – Masopust, Tomašák, Batiha, Dolák – Kubiena, Miczka, Švrčina, Vandriak, Stebel – Baláž. Trenér: Zdeněk Menoušek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.