Za něj mohou být rádi, protože v první půli přežili bez úhony velké šance Brušperku. „Měli tam asi čtyři, z toho tři opravdu tutovky," přiznal datyňský trenér Radek Nešpor.

Pochválit je třeba gólmana Vasilka, který se překonával a znemožnil domácím skórovat. „Podržel nás, takže to pořád bylo hratelné," uznal Nešpor.

Ne, že by jeho tým také neměl šance, ale určitě nebyly tak vyložené jako na domácí straně. „O přestávce jsem musel v kabině trochu zvednout hlas. Trochu dost," zasmál se Nešpor. „Bylo to třeba, dělali jsme hrozné chyby. Kdyby byl soupeř produktivnější, bylo po zápase," dodal.

Po změně stran se jeho tým skutečně zvedl. Lépe kontroloval míč, Kubiena běžel sám na gólmana, ale přestřelil. „Nestává se nám často, abychom vyšli střelecky úplně naprázdno. Poslední dobou je ale fakt, že se v koncovce trápíme. Když zrovna nedáme někomu šestku (Bystřici – pozn. red.), vyprodukujeme maximálně gól, dva. A to je samozřejmě hodně málo. Ještě, že nám jakž takž funguje obrana," zakončil Nešpor.

SK Brušperk – TJ Dolní Datyně 0:0

Rozhodčí: Tobola. ŽK: 2:2. Diváci: 110.

D. Datyně: Vasilko – Kučera (76. Rohel), Tomašák, Dolák – Robin Bilas, Miczka, Vlček, Kodenko, Hruška (64. Baláž) – René Bilas, Kubiena. Trenér: Radek Nešpor.