Byl to pro Karvinou smolný zápas?
Asi ano, rozhodla vlastně hned první standardka. My se na to chystali, věděli jsme i od trenéra, že Zlínští budou právě ze standardek nebezpeční a že je to jedna z těch jejich propracovaných věcí, ze které by nám mohli dát gól. Stalo se. Mrzet nás může i to neproměňování šancí. Těch gólovek bylo fakt dost, co jsme si vytvořili. Věřím, že kdybychom vyrovnali, tak to i otočíme.

Proti byl gólman Kořínek. Daly se ty situace vyřešit jinak?
Vždycky se to dá řešit jinak. Kluci šli několikrát sami na brankáře. Sice ne přímo, spíš z boční strany a taky se musí uznat, že Aleš Kořínek chytal perfektně, ale aspoň něco se z toho vytěžit mělo. Holt někdy přijdou zápasy, kdy ať děláte co děláte, nepodaří se vám ten gól dát.

V létě jste přišel jako posila z Dukly, nelákalo vás zahrát si první ligu?
Pořád mě to láká. U mě spíše rozhodlo rodinné hledisko, protože mám v Opavě malou dcerku a chtěl jsem se vrátit domů. Nabídka Karviné mě v kontextu s ambicemi i spoluprací s trenérem Malurou hodně oslovila, a tak se budu pokoušet naplnit své ambice zahrát si nejvyšší soutěž tady. Ale zatím jsme teprve na začátku sezony, takže uvidíme. Jisté je, že jsem do Karviné přišel hrát o nejvyšší příčky.


#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#