„Na takový zápas je třeba urychleně zapomenout. Aspoň se teď uvidí, jestli má mužstvo charakter. Čeká nás těžký soupeř z Kravař a my máme možnost ten debakl odčinit," poznamenal trenér Dětmarovic Martin Špička, jemuž se logicky do zhodnocení duelu moc nechtělo.

„Je fakt, že poločas byl sice jen 1:0, ale Krnov nás přehrával už od začátku. Byl aktivnější, důraznější. My jsme přijeli na výlet. Hráči jako by čekali, že se zápas nějak odehraje. Bylo to bez pohybu, bez nápadu a takhle nelze hrát ani v okrese," upozornil Špička.

Nabuzení domácí se ve 21. minutě ujali vedení a byli nadále nebezpeční. Hosté se ploužili po hřišti. Trenér Špička se o přestávce pokusil hru svého týmu oživit, ale nepovedlo se. Druhý a třetí gól zápas zlomily. „Na tom zápase jsem nenašel nic pozitivního. Markantní rozdíl u obou mužstev byl v přístupu. Musíme jít dál," mávl rukou Špička.

FK Krnov – SK Dětmarovice 6:0 (1:0)

Branky: 58., 75., 84. a 86. Krčmařík, 21. Sklenařík, 51. Navrátil. Rozhodčí: Tabášek. ŽK: 1:2. Diváci: 219.

Dětmarovice: Polach – Ligocký (46. Szkuta), Malíř (46. Matušík), Hrdlička, Holý – Zielonka, Šrámek, Maleňák – Kadlčák, Lukan, Derík (55. Beilner). Trenér: Martin Špička.