Výsledek 0:3 nečekal snad ani největší pesimista. Zkušený dětmarovický trenér Miroslav Čopjak však už před vstupem do sezony větřil ve vzduchu problémy. „Kluci nechodí na tréninky. To pak můžete být sebelepší fotbalista, ale bez tréninku to prostě nejde," krčí rameny.

„Když se podívám na naši soupisku, tak jen čtyři hráči ze všech (Gradek, Beilner, Škuláň a Maleňák – pozn. aut.) absolvovali v létě plný stav tréninkových jednotek. Neúčast hráčů v přípravě a chybějící síla, to byly naše problémy," označil jádro pudla sobotní porážky, se kterou nepočítali snad ani hosté z Polomi. „Bohužel vše k tomu směřovalo," nebyl po utkání překvapen kouč Dětmarovic.

Po utkání vedení klubu potvrdil, že u mužstva do měsíce skončí. „Když jsem se vracel ze Slovenska, představoval jsem si, že svou kariéru zakončím někde v nižších soutěžích, ale potvrzuje se mi, že krajské soutěže jsou v dnešní době už opravdu jen pro trenéry – táty, kteří jdou po zápase nebo tréninku s klukama na pivo. Profesionalismus, na který jsem zvyklý, mi zkrátka chybí," potvrdil Čopjak svůj odchod z klubu.

SK Dětmarovice – SC Pustá Polom 0:3 (0:2)

Branky: 21. Fico, 45. Liška, 81. Štefek. Rozhodčí: Hess, žluté karty: 3:4, diváci: 200.

Dětmarovice: Gradek – Škuláň, Špička (46. Prčík), Bajzath, Karkoška – Krčmařík, Schimke (82. Martinček), Beilner – Maleňák, Matušík – Punčochář. Trenér: Miroslav Čopjak.

Další zápas hrají Dětmarovice v sobotu v Háji ve Slezsku.

#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#