„Řekl bych, že jsme byli o dvě tři šance lepší. Stačilo jednu proměnit," zalitoval trochu hrající manažer Dětmarovic Jiří Ligocký.

Krnovští nelelkovali a hned od začátku se chopili iniciativy. Tlak jim vydržel patnáct minut. K ničemu podstatnému se nedostali. „Věděli jsme, že mají dobrý přechod do útoku, takže jsme jim zahušťovali prostor pro kombinaci. Eliminovali jsme jejich nejsilnější zbraně, a tak to na nás zkoušeli jen střelami z větší vzdálenosti," přibližoval Ligocký.

Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a aktivitu přebírali postupně hosté. Ve 24. minutě dokonce docílili branky, ale pomezní viděl ofsajd, což Dětmarovické překvapilo.

V dalších minutách se hrálo nahoru dolů. Dvakrát střílel Punčochář, Krnov si největší šanci vypracoval paradoxně po dětmarovickém rohu, jeho protiútok ale Ondra zazdil zbrklou střelou.
Na konci půle se hosté kombinačně propracovali do šestnáctky, Matušík ale váhal se střelou, raději přihrával a jeho úmysl krnovští zadáci vytušili.

Druhé dějství nabídlo podobný obrázek. Dětmarovice měly mírně navrch, po Lukanově nahrávce se ocitl v šanci Holý, ale místo technické střely volil razanci a nastřelil jen gólmana. V dalších možnostech byl Lukan, jednou přestřelil, podruhé mu hlavičku lapil brankář Furčak.

Krnovští zahrozili v 75. minutě, ale po akci Daříčka vybojovali jen rohový kop. „Naše defenziva znovu pracovala na jedničku," pochvaloval si Ligocký.

FK Krnov – SK Dětmarovice 0:0

Rozhodčí: Tomšík. ŽK: 2:2. Diváci: 349.

Dětmarovice: Polách – Maléř, Prčík, Hrdlička, Kadlčák – Punčochář – Schimke, Šrámek, Matušík (60. Lukan), Holý – Šuster (85. J. Beilner). Trenéři: Lukáš Hojdysz a Martin Šrámek.