Dětmarovičtí přijeli do Brušperku s jasným cílem vyhrát. To se povedlo, čímž hráči brušperské kocábce navrtali do paluby další díru. Nováčkovi krajského přeboru už se bude ztráta na celky před ním dohánět skutečně jen velmi těžce.

„Soupeř se snažil, ale využíval spíše našich nepřesných přihrávek, než že by sám měl tvořit hru," přibližoval průběh utkání v Brušperku hrající manažer Dětmarovic Jiří Ligocký.

První půle ještě branku nepřinesla, zato druhá ano. A rovnou dvě, o které se postaralo útočné duo Dětmarovic Šuster – Punčochář.

„Byl to od všech soustředěný a zodpovědný výkon. Snad v něm budeme pokračovat i proti Polance," přál si závěrem Jiří Ligocký.

SK Brušperk – SK Dětmarovice 0:2 (0:0)

Branky: 70. Punčochář, 88. Šuster. Rozhodčí: Pustějovský. ŽK: 3:3. Diváci: 120.

Dětmarovice: Polach – Kadlčák (46. Matušík), Maléř (65. Schimke), Hrdlička, Ligocký – P. Beilner (90. Prčík), Maleňák, Šrámek, Holý (85. Aniol) – Šuster, Punčochář (90(+2). J. Beilner). Trenéři: L. Hojdysz a M. Šrámek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.