„Měli jsme nějaké informace a věděli, že Kravaře mají formu a doma i značnou kvalitu, nicméně jsme zde chtěli bodovat. Opravňovaly nás k tomu naše předchozí výkony, ale musím uznat, že v první půli jsme na hřišti de facto neexistovali," poznamenala opora dětmarovických zadních řad Milan Prčík.

Kravaře na soupeře vletěly, po fotbalové stránce hosty zcela předčily a výsledkem bylo jejich dvougólové vedení během dvaceti minut. „Nešla nám mezihra, neudrželi jsme balon a nestíhali. Upřímně jsme mohli být rádi, že to bylo jen 20 a ne třeba 4:0," přiznal Prčík.

V šatně proto byla bouřka a do druhé půle vpadly Dětmarovice jako vyměněné. Pomohl nástup Matušíka do středu zálohy, který hře mužstva prospěl. „S ním jsme získali herní kvalitu a najednou to na trávníku vypadalo zcela opačně. Nepustili jsme Kravaře pomalu za půlku, tlačili jsme a diváci nespokojeně pískali," přibližoval Prčík.

Výsledkem dětmarovického snažení byla korekce ze strany Punčocháře, další slibné gólovky už hosté nedotáhli do konce. „To nás mrzelo, protože ve druhé půli jsme měli jasně navrch. Troufnu si říct, že kdybychom v první půli podali alespoň padesátiprocentní výkon toho, co jsme předvedli ve druhém poločase, tak v Kravařích musíme bodovat. Ale v první půli jsme si to prohráli, tam se rozhodlo o výsledku," uznal Milan Prčík.

SK Kravaře – SK Dětmarovice 2:1 (2:0)

Branky: 8. Galvas, 16. Peterek – 75. Punčochář. Rozhodčí: Zelník. ŽK: 2:3. Diváci: 237.

Dětmarovice: Gradek – Aniol (46. Matušík), Prčík, Hrdlička, Maléř – Schimke, Kadlčák, Punčochář, Holý – Šrámek, Lukan (46. Ligocký). Trenéři: Lukáš Hojdysz a Martin Šrámek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.