„Myslel jsem, že v domácím prostředí nastartujeme nějakou šňůru, ale výkonem jsme byli úplně mimo. Šenovu stačily k výhře dvě akce," mračil se po sobotním duelu trenér Dětmarovic Josef Jadrný.

S předvedenou hrou nemohl být absolutně spokojen. „On teda i Šenov nepředvedl nic a v první půli tam měl snad jen dva rohy, ale my jsme prakticky nehráli. Do jediné šance se dostal Beilner a to bylo vše. V našich řadách panoval vyloženě chaos," nelíbila se Jadrnému herní produkce svého týmu.

Ta se částečně zvedla po přestávce, kdy se Hrtánek objevil zcela sám na penaltě, ale možnost ke střele prováhal, a pak už mu do cesty skočili hosté v čele s brankářem Szarowským. Podobně slušnou možnosti měl i Macko, ale střílel vedle.

„Měli jsme jednoznačně vést. Pak přišel ten nešťastný první gól. Centr Šenova letěl mimo naši bránu, ale Kotrla si pro něj šel a balon mu vypadl z rukou. Bohužel jako první doběhli k míči hráči soupeře a ne my," pokrčil rameny Jadrný.

Dětmarovice tak v 75. minutě najednou prohrávaly a musely s tímto stavem urychleně něco dělat. Otevřely tedy obranu ve snaze posílit útok, ale inkasovaly znovu. „To už jsem si říkal, že je po zápase. Ke konci jsme ještě korigovali, ale málo platné. Z výkonu mužstva jsem opravdu zklamán. A to jsem si po nějakých dvaceti minutách říkal, že s takovým soupeřem, jako je Šenov, nemůžeme ztratit ani bod. Hluboce jsem se mýlil," byl Jadrný rozčarován.

SK Dětmarovice – SK Šenov 1:2 (0:0)

Branky: 86. Hrtánek – 75. Aniol, 79. Schovajsa. Rozhodčí: Tvardek – Potiorek, Opiela. ŽK: 3:4. Diváci: 245.

Dětmarovice: Kotrla – Derík, Stanowski, Zahatlan, Holý – Mleziva, Hrtánek – Beilner, Kurušta, Macko – Hurník (57. Popek). Trenér: Josef Jadrný.