„Sice jsem nečekal, že bychom tady měli bezproblémově vyhrát 3:0, ale porážku jsem také nečekal,“ přiznal upřímně trenér Dětmarovic Josef Jadrný.

Nezdar na půdě outsidera označil za zasloužený. „Bojovnost, nasazení, v tom byl Vratimov lepší. My odehráli katastrofální první poločas a mohli prohrávat i vyšším rozdílem,“ uznal sympaticky Jadrný.

V kabině musel zvýšit hlas, protože Dětmarovice nepředváděly vůbec nic a propadaly v nákopech. „Tam jsme to nezvládli, nerozebírali si hráče, nedodržovali pokyny. Druhá půle už byla o něčem jiném, skoro celou jsme ji odehráli na polovině soupeře, ale výsledkem byla jen jedna tutovka, a to je málo. Je to pro mě velké zklamání a soupeři gratuluji,“ poznamenal zaskočený Jadrný.

Před utkáním se snažil na hráče apelovat, aby Vratimov nepodcenili. Marně. „Dostali jsme užitečnou facku. Možná si hráči řekli, že když jsme zvládli silné soupeře, tak to všechno teď půjde samo, ale krajský přebor je tak kvalitní soutěž, že se musí přistupovat ke každému utkání s maximální koncentrací. Nic se nesmí podcenit. Bohužel jsem to z hlav některých hráčů nedostal,“ uzavřel Jadrný, který na podhrotové pozici postrádal klíčového muže sestavy Tomáše, který odjel na Slovensko. Šlo poznat, že bez něj to nebylo ono.

FC Vratimov – SK Dětmarovice 2:1 (2:1)

Branky: 19. Osvěčík, 35. Pešek – 39. z pen. Pospěch. Rozhodčí: Vidlička – Jahoda, Šabacký. ŽK: 2:2. Diváci: 90.

Dětmarovice: Přibyl – Šipula (58. Holý), Hrtánek, Mleziva, Derík – Siekiera (69. Beilner), Kurušta, Škuta, Macko – Zahatlan – Pospěch. Trenér: Josef Jadrný.