„Musím říct, že tak jako jsem před týdnem nechápal, jak mohly Petřkovice dvakrát prohrát, tak teď jsem zase nerozuměl tomu, jak mohla Břidličná třikrát vyhrát," podivoval se trenér Dětmarovic Martin Špička po sobotním debaklu, který jeho tým neškodné Břidličné udělil.

Je fakt, že po nezdaru v Petřkovicích si hráči mezi sebou mnohé vyříkali a proti Břidličné předvedli úplně odlišný výkon plný nasazení, kombinace a živého fotbalu. „Konečně tam byla ta radost ze hry, kterou jsem dosud u mužstva postrádal," pochvaloval si Špička po vysoké výhře a vyjádřil naději, že mužstvi dodá před těžkým anglickým týdnem patřičné sebevědomí.

SK Dětmarovice – Kovohutě Břidličná 6:1 (2:1)

Branky: 53. a 73. Hrtánek, 7. Holý, 35. Lukan, 78. Christu, 84. Berešík – 14. Jan Zifčák. Rozhodčí: Pustějovský. ŽK: 1:1. Diváci: 200.

Dětmarovice: Polach – Škuta (76. Berešík), Maléř, Hrdlička, Holý – Hrtánek, Maleňák (78. Šuster), Matušík (70. Ligocký) – Derík (54. Christu), Lukan (60. Beilner), Schimke. Trenér: Martin Špička.

Další zápas hrají Dětmarovice ve středu v Háji ve Slezsku.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.