Domácí tým měl od úvodu převahu, ale nedokázal ji brankově zúročit. „Kobeřice hrály hodně přes nákopy, takže my byli prakticky neustále na míči. Dařily se nám náběhy za obranu, ale gól jsme nedali. Jen Bestovi byl asi pětkrát máván ofsajd," poznamenal trenér Dětmarovic Josef Jadrný.

Hosté v první půli neinkasovali, zato ve druhé rychle dvakrát. „Asi jim už došly síly. Do poločasu se ještě drželi, pak jsme je přehráli. Tři body na úvod se počítají," pochvaloval si Aleš Besta. To už byl ale vystřídán, kobeřičtí zadáci jej nakopli do stehna.

„Soupeře jsme za celou dobu prakticky do ničeho nepustili. Nula vzadu těší," ujistil trenér Jadrný. „Byli jsme poctiví dozadu, a to jsem chtěl. Dětmarovice v minulé sezoně skoro v každém utkání dostaly gól, to jsem chtěl změnit," dodal.

SK Dětmarovice – Sokol Kobeřice 3:0 (0:0)

Branky: 47. a 69. Hrtánek, 56. Uher. Rozhodčí: Mankovecký – Futerko, Dytková. ŽK: 2:2. Diváci: 150.

Dětmarovice: Kotrla – Maléř, Vančo, Hrdlička, Holý (46. Zielonka) – Maleňák (85. Derík) – Uher, Káňa, Hrtánek (87. Ligocký), Skotnica (76. Matušík) – Besta (52. Christu). Trenér: Josef Jadrný.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.