TJ Hradec n. M. – SK Dětmarovice 0:1 (0:0)

Trenér hostí Miroslav Čopjak připravil své svěřence na jedničku. Hradec, zvyklý doma vyhrávat, si proti jeho týmu vytvořil jedinou šanci, zatímco hosté jich měli zhruba deset. „Jen sám Michal Punčochář byl v pěti, ale opravdu tutových," poznamenal Čopjak.

„Takový zápas jsem už dlouho neviděl. A tím myslím i v naší lize. Třeba duel o titul Liberec – Plzeň neměl takové tempo. Opravdu jsme měli asi deset gólovek, fungovalo nám všechno. Prolínání řad, krosové balony za obranu, přechodová fáze," vypočítával nadšeně trenér Dětmarovic.

Přítomné diváky překvapilo, že se domácí celek, v sestavě se spoustou někdejších borců Opavy (Jašek, Štýbar, Černý, Prohászka, Puda) nedostal téměř k ničemu. Hosté spálili několik šancí a paradoxně tak skórovali až z penalty, kterou zařídil zkušený Goj. „V první chvíli jsem myslel, že rozhodčí píská útočný faul Jardy Goje, ale odpískal penaltu v náš prospěch. Na půdě soupeře a v nastavení. To jsem teda zíral," divil se upřímně trenérský stratég na dětmarovické lavičce.

Branka: 90(+2). z pen. Matušík. Rozhodčí: Kaloč, žluté karty: 2:4, diváci: 150.

Dětmarovice: Gradek – Škuláň, Aniol, Hojdysz, Karkoška – Schimke, Špička, Beilner – Ligocký (82. Goj), Matušík, Punčochář. Trenér: Miroslav Čopjak.

#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#