V předchozím týdnu nehráli, protože utkání v Háji bylo odloženo na 11. října. Pauza je však neshodila z vítězné vlny. Svěřenci trenéra Josefa Jadrného porazili doma Bílovec.

„Ale nebylo to vůbec jednoduché. Soupeř nás sice ničím nepřekvapil, ale jedná se o celkem organizovaný a hlavně bojovný tým,“ uznal trenér Jadrný.

I přesto si domácí několik šanci v první půli vytvořili. Jenže prosadil se jen kanonýr Pospěch. „Bylo to hlavně o nás a o našem přístupu. Těší mě, že kluci nic nepodcenili, ale produktivita nám trochu vázla,“ podotkl Jadrný.

Navíc hned po přestávce se za ruku Deríka ve vápně pískala penalta pro Bílovec a Ronec ji proměnil. Za stavu 1:1 se začínalo znovu.

Dětmarovice však poměrně rychle odpověděly. „Zase tam bylo dost šancí, ale odvážnější už byl také Bílovec. Nakonec jsme vyhráli zaslouženě, měli jsme určitě více gólovek,“ shrnul druhé dějství Josef Jadrný. 

SK Dětmarovice – FC Bílovec 3:1 (1:0)

Branky: 27. a 83. Pospěch, 60. Macko – 49. z pen. Ronec. Rozhodčí: Viščor – Šimeček, Šabacký. ŽK: 2:0. Diváci: 250.

Dětmarovice: Kotrla – Sembol, Hrtánek, Mleziva, Holý – Derík (50. Macko), Škuta, Siekiera (65. Beilner), Ligocký – Tomáš – Pospěch. Trenér: Josef Jadrný.