Domácí zahájili proti Hulínu svižně. „Máme většinou živé začátky. Problém je, že i dost inkasujeme," dodal Jadrný. Což se stalo i tentokrát. Lisický při odkopu trefil spoluhráče Kaizara, takže Červenka přišel ke gólu jako slepý k houslím.

Poté se už skóre vždy přelévalo tu na jednu, tu na druhou stranu. Nejprve otočili domácí z 0:1 na 2:1. Pohotový Tomáš ve 28. minutě srovnal a pak po standardce Schronera přizvedl míč Kroča tak nešťastně, že si dal vlastní gól. „To my ale taky. Ten první jsme hostům doslova věnovali. Pak zase Skoupý pouští míč do autu tak nešikovně, že mu ho protihráč vypíchne a dá nám branku," zlobil se Jadrný, který pak Skoupého nechal o poločase už v kabině.

Slávisté o své vedení přišli ještě do poločasu. Po dvou hrubkách otočil hulínský Elšík z 2:1 na 2:3. „Dostat góly ke konci poločasu je mrzuté. Zvláště, když jsme ještě předtím měli tutovku na 3:1," vybavil si kouč Orlové šanci Urbana, který už překonal gólmana, ale míč zastavil na brankové čáře hrudí obětavý Laciga.

Brzy po změně stran se domácí dočkali penalty za ruku ve vápně a Schroner srovnal. Třetí obrátka skóre došla naplnění v 66. minutě. „O poločase jsem trochu zamíchal sestavou, do útoku poslal Klimase a útočné duo Kopel – Klimas se nám osvědčilo," připustilo Jadrný.

Právě Klimas totiž skóroval na 4:3 a přišly i další šance, rána Uhra, Koplova hlavička. „Měli jsme tam nějaké závary, Tomáš postupoval z levé strany na bránu, taky nedal. To byla škoda, měli jsme přidat další gól," uvažoval Jadrný. Dokonce i mladý Brevčinský měl v závěru šanci, ale to už bylo po pěkné střele Zlámala k tyči 4:4. Vítězný gól už domácí nestihli.

Slavia Orlová – Spartak Hulín 4:4 (2:3)

Branky: 28. Tomáš, 33. vlastní Kroča, 53. z pen. Schroner, 66. Klimas – 38. a 41. Elšík, 16. Červenka, 76. Zlámal. Rozhodčí: Priesol. ŽK: 1:2. Diváci: 70.

Orlová: Pacanovský – Lisický, Kaizar, Skoupý (46. Klimas), Schroner – Uher (75. Kubiš), Vybíral, Mleziva, Tomáš – Urban (83. Brevčinský), Kopel. Trenér: Josef Jadrný.