Nemuselo tomu tak být. Domácí nastupovali v posledních zápasech v notně oslabené sestavě a derniéra na domácím trávníku nebyla jiná. „Měli jsme na lávce dorostence a brankáře Hájka. Ten si taky šel po zranění Ruisla zahrát do útoku," vysvětloval René Bielan, polovina petrovického trenérského tandemu Čopjak – Bielan.

Hosté přijeli do Závady se čtyřmi členy druholigového kádru Frýdku-Místku v sestavě. Vynikal hlavně Staško, který domácí zlobil svou technikou a nakonec vlastně zařídil oba góly.

Dokud nemusely Petrovice sahat do sestavy, měly míč častěji v držení. Ujaly se vedení a přišly další šance. Po změně stran už jim ale docházely síly. „Bylo patrné, že ztrácíme, přesto jsme se dál snažili. Projevila se ale kvalita druholigových hráčů soupeře," uznal Bielan.

Lískovec dvěmi brankami otočil skóre, více mrzel domácí druhý gól. „Dostat rozhodující gól pět minut před koncem, to zamrzí. Přišli jsme tím o desetizápasovou domácí šňůru neporazitelnosti, ale co se dá dělat, soupeř měl letos kvalitu a nakonec soutěž vlastně vyhrál," poznamenal trenér Petrovic.

Lokomotiva Petrovice – Sokol Lískovec 1:2 (1:0)

Branky: 3. L. Sikora – 70. Staško, 85. Kahánek. Rozhodčí: Růžička. ŽK: 1:1. Diváci: 120.

Petrovice: Stach – Anastazovský, Gill, Bernatík, Kempný – Lemchi, Hoffmann, Škuta, Ruisl (59. Hájek) – Nielek, L. Sikora. Trenéři: M. Čopjak a R. Bielan.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.