Hrající trenér Havířova Miroslav Matušovič už poznával svůj tým. „Po tom úvodním kole doma proti Slavičínu šla ještě vidět nerozehranost, ale v Hranicích jsme si to už dokázali dát, slušně kombinovali. První půle ještě nebyla úplně top, dělali jsme chyby, ale ve druhé části jsme se ve větším počtu zapojovali do kombinace, drželi balon a už jsme to byli my. Takovou hrou se chceme prezentovat," popisoval Matušovič.

Hranicím se povedl začátek zápasu, když se hned po pěti minutách ujaly vedení. „To nás trochu zaskočilo, protože pak šla psychika dolů a soupeř měl navrch. Naše hra nebyla podle mých představ, ale postupem času jsme se z toho dostali. V kabině jsme si řekli něco k tomu, jak bychom měli hrát," líčil Matušovič.

Jenže i start do druhé půle se Hranicím vydařil. Přidaly další gól. Teprve pak začali hrát i hosté. „Tlačili jsme a riskovali vzadu. Při brejcích Hranic nás podržel brankář Směták. Ale vyrovnání jsme si zasloužili," mínil Matušovič, který sám obstaral druhý gól.

SK Hranice – MFK Havířov 2:2 (1:0)

Branky: 5. Kuchař, 51. Šišlák – 57. Skoupý, 75. Matušovič. Rozhodčí: Miklík. ŽK: 2:2. ČK: 84. Hottek (Hav.). Diváci: 140.

Havířov: Směták – Klejnot, Wojnar, Babič, Pištěk – Omasta (88. Vágner), Matušovič, Zupko, Hottek, Skoupý – Gistinger. Trenér: Miroslav Matušovič.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.