V sobotu dostali svěřenci Zdeňka Dembinného od nováčka z Ústí „čtverec“ a spadli na dno tabulky. „Přirovnal bych to ke klasickému boxerskému K.O. Jen s tím rozdílem, že dva direkty jsme si zasadili sami,“ narážel trenér Dembinný na úvod střetnutí, kdy si v krátkém sledu dali dva vlastní góly Hoffmann a Bajzáth.

Petrovičtí přitom nezačali zle a v 5. minutě se mohl Hanusek zeptat brankáře, kam to chce. Jenže tutovku zazdil a pak přišly oba zmiňované góly. „Soupeř ani pořádně nevěděl, jak to, že najednou vede o dva góly,“ kroutil hlavou Dembinný.

Od té chvíle už se hra Petrovic začala bortit a do poločasu inkasovali domácí ještě jednou. „Pak už to byla klasika, všichni měli hlavy dole, anebo si vyčítali věci mezi sebou,“ mávl rukou trenér Lokomotivy.

Druhý poločas se už ani nemusel hrát, Petrovice byly bezmocné. „Nebyla tam žádná zodpovědnost, spíš alibismus. V mančaftu je něco špatně a tento týden to musíme razantně vyřešit,“ naznačil Dembinný možné změny.

Lokomotiva Petrovice – Sokol Ústí 0:4 (0:3)

Branky: 27. a 53. Maléř, 9. vlastní Hoffmann, 10. vlastní Bajzáth. Rozhodčí: Černoevič – Mikeska, Lukašík. ŽK: 2:0. Diváci: 100.

Petrovice: Mrozek – Bujok, Alman (70. Chwastek), Gill, Bajzáth – Lukan, Hoffmann, Urban, Klimas (28. Pilch) – Hanusek (68. Gres), Gomola. Trenér: Zdeněk Dembinný.