Minulý týden střílel do sítě soupeře (Dobratic) přesně Jan Kociolek, tentokrát to byl v Ženklavě, kde hrají domácí zápasy Veřovice, člen kádru B-týmu Martin Enenkel. „Už jsem si říkal, že ho vyzkouším dřív, akorát mu to pořád nějak nevycházelo termínově. Teď se to konečně sešlo a Enenkel s námi mohl odjet. Uvedl se parádně," uznal trenér albrechtického mužstva Dušan Kohút.

Albrechtický záložník vsítil během šesti minut dvě krásné branky, zvláště ta první byla výstavní, když volej po centru Kluse napálil Enenkel zpoza šestnáctky přesně do sítě. I druhý gól dal po centru z pravé strany, tentokrát od Jakuba Kociolka, a polovolejem upravil stav zápasu na 0:2.

Baník se tak mohl odpíchnout k celkem bezproblémovým třem bodům. „Ty dvě rychlé branky určily ráz celému střetnutí. Mohli jsme se soustředit na naši hru a spěchat museli domácí. Mužstvo předvedlo vysoce spolehlivý výkon," pochvaloval si Kohút.

AFC Veřovice – Baník Albrechtice 0:2 (0:2)

Branky: 3. a 6. Enenkel. Rozhodčí: Poledník – Klimek, Vojkovský. ŽK: 0:1. Diváci: 80.

Albrechtice: Směták – Kulhánek, Korzeniowski, Věčorek, Pařík – Jakub Kociolek (58. Izaiáš), Žyla, Klus, Enenkel (76. Parchanský) – Jan Kociolek, Dorozlo. Trenér: Dušan Kohút.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.