SLAVOJ RYCHVALD – HORNÍ BLUDOVICE 0:1 (0:1)

V důležitém utkání 1. B třídy zajížděli hráči Horních Bludovic do Rychvaldu. Hosté bojují o záchranu a chtěli tedy bodovat. První půle byla herně zcela vyrovnaná. Do vedení se dostaly Bludovice v18. minutě, kdy se z trestného kopu, bombou z dobrých třiceti metrů trefil Zedník – 0:1. O deset minut později mohli hosté své vedení zdvojnásobit, když po faulu na Antoňczyka kopali pokutový kop. Jenže Dobřícký branku přestřelil a skóre se nezměnilo. Další šanci spálil v závěru prvního poločasu aktivní Antoňczyk, který nemířil vtutové šanci přesně.

Ve druhém poločase se projevila naplno důležitost zápasu. Hosté se věnovali hlavně obraně. Domácí se nedokázali ve hře prosadit a hrozili hlavně ze standardních situací. Dvakrát pomohlo Horním Bludovicím štěstí. V 68. minutě mohlo udeřit na druhé straně. Po rohovém kopu našel Šturc Zedníka, ale druhý jmenovaný mířil ve slibné pozici opět vedle. V 80. minutě přidal po nádherném pasu Antoňczyk druhý gól, jenže k údivu všech nebyl pro údajný ofsajd uznán. Závěr utkání si již výborná obrana hostů pohlídala a Horní Bludovice se radovaly zveledůležité výhry. Hráči hostujícího celku si ho za svůj bojovný výkon zasloužili.