Baník Albrechtice – Vratimov 6:0 (1:0)
„Pořád jsme se ohlíželi, kdo ještě přiběhne z kabiny a on už nikdo. Hodně nás to zaskočilo, to jsme nečekali,“ říkali albrechtičtí hráči.
Osm statečných hráčů Vratimova přes vysokou porážku zaslouží uznání. V první půli inkasovali jen jednou a složili se až po dvou slepených gólech po hodině hry. Utkání sportovně dohráli a nespekulovali s tím, že by zápas předčasně ukončili pro malý počet hráčů.
Domácí si byli od úvodního hvizdu vědomi, že soupeř nemá šanci, takže hráli dlouho pohodově, až laxně. V první půli dali gól vlastně z jediné šance. V závěru zápasu mohli dosáhnout i na dvojciferné skóre, když už hosté úplně přestali hrát, jenže diváky pobavili spíš tím, jak šance spalovali. Jedna věc je nadmíru jasná. Prestiž soutěže takovým zápasem určitě rapidně klesá.
Branky: Goj 2, Wojtyna, Stachel, Klus, Kociolek.Rozhodčí: Durák, Adamec, Bátrla, žluté karty: 0:1, diváků: 100.