Atraktivní utkání o čelo ligové tabulky se odehraje na Bazalech v neděli od 20.15 hodin a dá se očekávat opět bouřlivá atmosféra. „Baník se v případě výhry může dostat do čela tabulky, což hovoří za vše. Deník fotbalu vždy fandil, a proto věříme, že se akce setká s pozitivním ohlasem u čtenářů i fotbalových fanoušků, jako tomu bylo v minulé sezoně v utkání se Spartou,“ říká šéfredaktor Deníku Tomáš Šiřina.

Vstupné v hodnotě 10 korun se bude týkat těch fanoušků, kteří na Bazaly přijdou se slevovým kuponem. „Ten vyjde v Deníku v sobotu 6. října,“ prozradil Šiřina. Pro majitele zlevněných vstupenek budou vyhrazeny pokladny v horní části stadionu na Bazalech, které budou označeny logem Deníku. Celá akce je limitována pouze jedinou věcí, a tou je kapacita stadionu.

„Říkám otevřeně, že bychom byli moc rádi, kdyby byly Bazaly plné. I díky akci očekáváme návštěvu okolo 15 tisíc fanoušků,“ uvedl předseda představenstva Baníku Jakub Kahoun. Více informací najdete v příštích dnech v Deníku a na internetových stránkách www.fcb.cz.