NEBORY – HORNÍ BLUDOVICE 7:1 (3:1)

Nebory prokazovaly na jaře minulého ročníku velmi dobrou formu. Patřily knejlepším celkům soutěže a vprvním kole prokázaly, že si ji dokázaly udržet i přes letní pauzu. Hosté nastoupili bez několika hráčů základní sestavy, ale nezačali vůbec špatně a dokonce se ujali vedení, když se z penalty trefil Jeziorský. Jenže to bylo ze strany hostů vše a ke slovu se už dostali výrazně jen domácí. Od 20. minuty se stali jasnými pány na hřišti a hosté se pak většinou pouze bránili a spostupem času se jejich výkon změnil vmarnou snahu o udržení přijatelného výsledku. Na výsledku se nejvíce projevily díry vobraně, kdy náhradníci nestačili zaskočit za své spoluhráče vdostatečné kvalitě. Nebory otočily skóre po dvou standardních situacích a třetí gól si dali hosté sami, když se míč nešťastně odrazil do sítě od zad Dobřického.

Ve druhém poločase už domácí přehrávali Bludovice ve všech směrech. Nespokojili se ani svýrazným náskokem a nakonec nasázeli zdecimovanému soupeři hned sedm branek.

Příští kolo si mohou bludovičtí fotbalisté napravit reputaci, ale podle původních plánů vdomácím prostředí hrát nebudou. Kvůli doposud neschválenému novému travnatému hřišti si Bludovičtí vyměnili pořadatelství a utkání se uskuteční vPetřvaldě.

Branky: Wranka 2, Cieslar, Osmaczik, Stec, Molnár, Žajdlík – Jeziorský (pen).