MFK HAVÍŘOV - SLAVIA ORLOVÁ 1:1 (0:0)

Domácí měli od začátku velkou převahu, ale co z toho, když v zakončení totálně selhávali. Přes nezvykle děravou obranu se dostali minimálně do čtyř obrovských šancí, které trestuhodně zahodili. Ve druhé půli byli havířovští fotbalisté nadále lepší, ale jejich převaha už nebyla zdaleka tak výrazná. Slavia dokázala srovnat herně krok a v 62. minutě se dostala po první šanci do vedení, když před brankou uplatnil důraz Kopel.

Vyrovnání se dočkali Indiáni deset minut před koncem. Mladý Stračánek fauloval školácky ve vápně Holého a Šrámek stanovil skóre na konečných 1:1.

"Je to pro mě další obrovské zklamání. Z tak velkého tlaku musíme zápas rozhodnout. Jenže nedáme góly a přijdeme zbytečně o další body," neskrýval rozčarování havířovský kouč Jaroslav Netolička.

"Jeli jsme pro bod a máme ho, takže jsem samozřejmě spokojený. Zvlášť, když jsme ho získali proti lepšímu týmu. Po prvním poločase jsem byl hodně naštvaný, protože jsme hráli špatně a pustili domácí do několika tutovek. Proti Brumovu jsme taky hráli špatně, ale alespoňjsmeuspěli vdefenzivě. Dnes tak tomu nebylo a můžeme být hodně rádi, že soupeř spálil všechny šance,"uznalsportovně trenér Orlové Josef Jadrný.