TJ DRUTEX NEBORY - TJ DF HORNÍ SUCHÁ 2:0 (1:0)

Na hřišti druhého celku tabulky vstoupili do zápasu lépe domácí borci. Od začátku si vytvořili mírnou územní převahu, za což byli odměněni úvodním gólem. V 10. minutě vyrazil brankář Drobec přízemní střelu nohou nešťastně do vlastního obránce, od kterého se míč odrazil ke zcela volnému domácímu Cieslarovi, který pohodlně zakončil do prázdné branky – 1:0. Po této brance se probudili hosté a získali iniciativu na svou stranu. Ovšem domácí se stáhli na svou půli a bránili kolem šestnáctky až v osmi lidech. Tento obranný val hosté překonávali jen stěží. Z převahy vytěžili pouze sérii rohových kopů, které si domácí obrana pohlídala. Výjimkou byla pouze jedna situace, po které hlavičkoval volný Gój mimo.

Do druhého poločasu vstoupili hosté velice aktivně a úvodních pět minut praktický nepustili domácí za půlící čáru. Stačil však jeden protiútok Nebor a skóre se měnilo podruhé. Střelecký pokus zablokoval jeden z beků Horní Suché tak nešťastně, že zahrál nechtěně rukou a kopala se penalta. Tu proměnil bezpečně Molnár a domácí vedli 2:0. S tímto stavem se nechtěli hosté smířit a nadále se pokoušeli o aktivní hru a zkorigování skóre. Dvě minuty po brance domácích byl ve vápně zezadu sestřelen Baranek, ovšem píšťalka rozhodčího zůstala němá. Další úsilí fotbalistů Horní Suché končilo většinou u šestnáctky domácích. Jedinou šanci Sušanů zazdil J. Beránek, který se ocitl zcela sám na penaltě před domácí brankou, ale jeho střela skončila mimo tyče.

„Dnes jsme podali špatný výkon bez důrazu a koncovky. Protože mě domácí svým výkonem zklamali, mrzí to dvojnásob. Co naplat, že jsme byli fotbalovější a aktivnější. Když chybí důraz v osobních soubojích a prakticky nevystřelíme na branku, tak nemůžeme počítat s lepším výsledkem. Na naši hře se projevila neúčast několika hráčů základu, hlavně v útočné fázi, kdy před utkáním byl z útočníků k dispozici jediný zdravý Kaleta,“ řekl po zápase sekretář Horní Suché Jiří Bembenek.

Horní Suchá: Drobec – Jasiok, Lenčo, Kondziolka, Firla – Urbanczyk (V. Beránek), Kotásek, Gój, Baranek (Nový) – Kaleta, Čermák (J. Beránek) Trenéři Jaromír Bembenek a Ladislav Audy.