TJ DF HORNÍ SUCHÁ - OLDŘICHOVICE 4:1 (1:0)

Lepší vstup si do utkání domácí snad ani nemohli přát. Již ve 2. minutě zatáhl míč po křídle Firla. Nahrál Barankovi, který našel po chybě obránců zcela volného Góje, který poslal domácí do vedení – 1:0. O chvíli později se připomenuli i hosté. Po hezké kombinační akci se ocitl Stoszek zcela sám před brankářem Drobcem, ale ten včasným vyběhnutím vyloženou šanci zlikvidoval. Utkání se nadále vyvíjelo velmi vyrovnaně. Hosté se nechtěli smířit se stavem, snažili se o vyrovnání a zle domácí obraně zatápěli. Hornosušští hráči se zaměřili na rychlé protiútoky. Po jednom z nich se v 18. minutě ocitl Plachta opět zcela sám před brankářem, ovšem radost z branky mu překazil minimální ofsajd. Hosté se opět dostali výrazněji ke slovu ve 30. minutě, kdy šel po hrubce domácí obrany útočník hostů sám na Drobce. Jenže ani tentokrát se neradovaly Oldřichovice z branky, když střela skončila těsně vedle tyče. Domácí mohli své vedení ještě zvýšit, jenže Baranek namířil svůj volej po centru Plachty opět mimo a Horní Suchá šla do kabin s nejtěsnějším náskokem.

Druhý poločas začali aktivněji hosté. V 50. minutě zahrávali přímý kop z dvaadvaceti metrů, při kterém se opět vyznamenal brankář Drobec, jenž dokázal míč lapit. V 53. minutě zahrávali domácí rohový kop, odražený míč vrátil do vápna Gój a volný Baranek vsítil druhou uklidňující branku – 2:0. Hosté však nesložili zbraně a nadále se nechtěli s vývojem utkání smířit. Po častých chybách domácích zadních řad se Oldřichovice dostávaly do šancí, ale naštěstí pro domácí byla jejich koncovka špatná. Co šlo na branku, to pochytal spolehlivý Drobec. V 70. minutě po jednom z útoku Horní Suché neudržel brankář míč a dobíhající Žuška pohodlně zvýšil vedení domácích na 3:0.

To ještě nebylo z domácí strany vše. O šest minut později uvolnil Bembenek ideálně Sukače, jeho centr sice Žuška za záda brankáře nedostal, ale dobíhající Kaleta už neměl se zvýšením náskoku do prázdné branky na 4:0 vůbec žádné problémy. Hosté se za svou celozápasovou snahu dočkali alespoň čestného úspěchu, když po hezké akci překonal v 86. minutě brankáře Drobce kapitán hostů Stoszek. Domácí mohli výsledek ještě vyšperkovat, ale Sukač ani Žuška své šance neproměnili. „Výsledek je pro hosty možná až příliš krutý. Z naší strany je potěšitelné, že jsme vstřelili čtyři branky, i když jich mohlo být i víc. Ale takové hrubé chyby, co dnes vyprodukovala naše obrana, to se může třeba v dalších utkáních vymstít. Celkově můžeme být určitě víc spokojeni hlavně se ziskem tří bodů, než s předvedenou hrou,“ řekl po utkání sekretář klubu Jiří Bembenek.

Horní Suchá: Drobec – Szelong (80. Varga), Lenčo, Kondziolka, Firla – Toufar (46. Žuška), Gój, Kaleta, Baranek (68. Bembenek) - Sukač, Plachta. Trenér Jaromír Bembenek.