Podzimní program I. B třídy, skupiny B

2. kolo – 18. 8.: Hlubina – Šilheřovice, Slavoj Rychvald – Vřesina, Velká Polom – Darkovičky, Polanka nad Odrou – Heřmanice, Hrabová – Ludgeřovice, Dolní Lhota – Darkovice, Klimkovice – Píšť

3. kolo – 25. 8.: Píšť – Hlubina, Darkovice – Klimkovice, Ludgeřovice – Dolní Lhota, Heřmanice – Hrabová, Darkovičky – Polanka n. O., Vřesina – Velká Polom, Šilheřovice – Rychvald

4. kolo – 1. 9.: Hlubina – Rychvald, Velká Polom – Šilheřovice, Polanka n. O. – Vřesina, Hrabová – Darkovičky, Dolní Lhota – Heřmanice, Klimkovice – Ludgeřovice, Píšť – Darkovice

5. kolo – 8. 9.: Darkovice – Hlubina, Ludgeřovice – Píšť, Heřmanice – Klimkovice, Darkovičky – Dolní Lhota, Vřesina – Hrabová, Šilheřovice – Polanka n. O., Rychvald – Velká Polom

6. kolo – 15. 9.: Hlubina – Velká Polom, Polanka n. O. – Rychvald, Hrabová – Šilheřovice, Dolní Lhota – Vřesina, Klimkovice – Darkovičky, Píšť – Heřmanice, Darkovice – Ludgeřovice

7. kolo – 22. 9.: Ludgeřovice – Hlubina, Heřmanice – Darkovice, Darkovičky – Píšť, Vřesina – Klimkovice, Šilheřovice – Dolní Lhota, Rychvald – Hrabová, Velká Polom – Polanka n. O.

8. kolo – 29. 9.: Hlubina – Polanka n. O., Hrabová – Velká Polom, Dolní Lhota – Rychvald, Klimkovice – Šilheřovice, Píšť – Vřesina, Darkovice – Darkovičky, Ludgeřovice – Heřmanice

9. kolo – 6. 10.: Heřmanice – Hlubina, Darkovičky – Ludgeřovice, Vřesina – Darkovice, Šilheřovice – Píšť, Rychvald – Klimkovice, Velká Polom – Dolní Lhota, Polanka n. O. – Hrabová

10. kolo – 13. 10.: Hlubina – Hrabová, Dolní Lhota – Polanka, Klimkovice – Velká Polom, Píšť – Rychvald, Darkovice – Šilheřovice, Ludgeřovice – Vřesina, Heřmanice – Darkovičky

11. kolo – 20. 10.: Darkovičky – Hlubina, Vřesina – Heřmanice, Šilheřovice – Ludgeřovice, Rychvald – Darkovice, Velká Polom – Píšť, Polanka n. O. – Klimkovice, Hrabová – Dolní Lhota

12. kolo – 27. 10.: Hlubina – Dolní Lhota, Klimkovice – Hrabová, Píšť – Polanka n. O., Darkovice – Velká Polom, Ludgeřovice – Rychvald, Heřmanice – Šilheřovice, Darkovičky – Vřesina

13. kolo – 3. 11.: Vřesina – Hlubina, Šilheřovice – Darkovičky, Rychvald – Heřmanice, Velká Polom – Ludgeřovice, Polanka n. O. – Darkovice, Hrabová – Píšť, Dolní Lhota – Klimkovice

1. kolo – 10. 11.: Klimkovice – Hlubina, Píšť – Dolní Lhota, Darkovice – Hrabová, Ludgeřovice – Polanka n. O., Heřmanice – Velká Polom, Darkovičky – Rychvald, Vřesina – Šilheřovice

 

 

Podzimní program I. B třídy, skupiny C

2. kolo – 18. 8.: Slavoj Petřvald – Sedliště, Záblatí – Orlová B, Horní Suchá – Oldřichovice, Dolní Datyně – Hnojník, Hrádek – Nýdek, Mosty u Jablunkova – Jablunkov, Nebory – Horní Bludovice

3. kolo – 25. 8.: Horní Bludovice – Slavoj Petřvald, Jablunkov – Nebory, Nýdek – Mosty u J., Hnojník – Hrádek, Oldřichovice – Dolní Datyně, Orlová B – Horní Suchá, Sedliště – Záblatí

4. kolo – 1. 9.: Slavoj Petřvald – Záblatí, Horní Suchá – Sedliště, Dolní Datyně – Orlová B, Hrádek – Oldřichovice, Mosty u J. – Hnojník, Nebory – Nýdek, Horní Bludovice – Jablunkov

5. kolo – 8. 9.: Jablunkov – Slavoj Petřvald, Nýdek – Horní Bludovice, Hnojník – Nebory, Oldřichovice – Mosty u J., Orlová B – Hrádek, Sedliště – Dolní Datyně, Záblatí – Horní Suchá

6. kolo – 15. 9.: Slavoj Petřvald – Horní Suchá, Dolní Datyně – Záblatí, Hrádek – Sedliště, Mosty u J. – Orlová B, Nebory – Oldřichovice, Horní Bludovice – Hnojník, Jablunkov – Nýdek

7. kolo – 22. 9.: Nýdek – Slavoj Petřvald, Hnojník – Jablunkov, Oldřichovice – Horní Bludovice, Orlová B – Nebory, Sedliště – Mosty u J., Záblatí – Hrádek, Horní Suchá – Dolní Datyně

8. kolo – 29. 9.: Slavoj Petřvald – Dolní Datyně, Hrádek – Horní Suchá, Mosty u J. – Záblatí, Nebory – Sedliště, Horní Bludovice – Orlová B, Jablunkov – Oldřichovice, Nýdek – Hnojník

9. kolo – 6. 10.: Hnojník – Slavoj Petřvald, Oldřichovice – Nýdek, Orlová B – Jablunkov, Sedliště – Horní Bludovice, Záblatí – Nebory, Horní Suchá – Mosty u J., Dolní Datyně – Hrádek

10. kolo – 13. 10.: Slavoj Petřvald – Hrádek, Mosty u J. – Dolní Datyně, Nebory – Horní Suchá, Horní Bludovice – Záblatí, Jablunkov – Sedliště, Nýdek – Orlová B, Hnojník – Oldřichovice

11. kolo – 20. 10.: Oldřichovice – Slavoj Petřvald, Orlová B – Hnojník, Sedliště – Nýdek, Záblatí – Jablunkov, Horní Suchá – Horní Bludovice, Dolní Datyně – Nebory, Hrádek – Mosty u J.

12. kolo – 27. 10.: Slavoj Petřvald – Mosty u J., Nebory – Hrádek, Horní Bludovice – Dolní Datyně, Jablunkov – Horní Suchá, Nýdek – Záblatí, Hnojník – Sedliště, Oldřichovice – Orlová B

13. kolo – 3. 11.: Orlová B – Slavoj Petřvald, Sedliště – Oldřichovice, Záblatí – Hnojník, Horní Suchá – Nýdek, Dolní Datyně – Jablunkov, Hrádek – Horní Bludovice, Mosty u J. – Nebory

1. kolo – 10. 11.: Nebory – Slavoj Petřvald, Horní Bludovice – Mosty u J., Jablunkov – Hrádek, Nýdek – Dolní Datyně, Hnojník – Horní Suchá, Oldřichovice – Záblatí, Orlová B – Sedliště