TJ DF HORNÍ SUCHÁ - TJ DOLNÍ DATYNĚ 0:2 (0:1)

Zápas nepřinesl žádnou líbivou kopanou. Domácí navázali na nepovedené utkání v Žukově. Ve značně oslabené sestavě již podruhé po sobě předvedli výkon, se kterým nemohli uspět. Dlouho byla hra vyrovnaná. Ani jeden tým se nedokázal dostat do výraznějších šancí, takže se diváci spíše nudili. Postupem času hosté poznali, že jim nehrozí větší nebezpečí a začali se stále víc osmělovat. Získali mírnou územní převahu, za což byli odměněni vedoucí brankou. Po chybě obrany Horní Suché se prosadil Špacír a poslal hosty do vedení.

Ve druhé půli se hrál nadále velmi nezáživný fotbal. Domácí se sice snažili zvýšenou aktivitou o vyrovnání, ovšem jejich koncovka byla žalostná. Hodně se na tom podepsala perfektní obrana Datyní výborně dirigovaná zkušeným Walou. Ve snaze vyrovnat domácí stále více otevírali obranu, čehož využívali hosté k nebezpečným protiútokům. Využili pouze jeden z nich, když se v nastaveném čase trefil Kokoška.

„Výhra hostů byla zcela zasloužená. Přišla na nás krize, nedokážeme se prosadit v koncovce. Navíc nás postihla velká marodka, kdy i ne zcela zdraví hráči musejí nastupovat k utkáním. Ovšem na to se nemůžeme vymlouvat. Ze situace, do které jsme se dostali zbytečnými ztrátami hlavně v domácích utkáních, se musíme vyhrabat sami,“ řekl po zápase sekretář Horní Suché Jiří Bembenek.

Sestava domácích: Drobec – Szelong, Lenčo, Kotásek (Toufar), Kondziolka – Žuška, Gój, Slovik (Bembenek), Baranek – Kaleta (Varga), Sukač. Trenéři Jaromír Bembenek a Vladimír Audy.
Sestava hostů: Rozbroj – Suchánek, Wala, Oczadly, Szotkowski – Špacír, Holzer, Dziedic, Dolák – Hanzlík, Šrámek (Kokoška). Trenéři Vilém Pištěk a Leo Valka.