DF HORNÍ SUCHÁ - TJ OLDŘICHOVICE 3:1 (0:1)

Od této chvíle se Oldřichovice zaměřily na obranu. Domácí měli sice převahu, ale do zakončení se dostávali těžko. Málo využívali křídelní prostory a jejich akce končily převážně před šestnáctkou. Za zmínku v prvním poločase stojí pouze přímý kop Horváta, který vytlačil hostující brankář na roh a ojedinělý průnik po křídle Sukače, na jehož centrovaný míč nedosáhli ani Kaniok ani Kaleta.

Po důrazné domluvě v kabině nastoupili do druhé části domácí jako vyměnění. Zatlačili hosty na jejich půli a z úvodního náporu vytěžili vyrovnání, když ze 30 metrů vystřelil Horvát a dobíhající Nový poslal vyražený míč hlavou do sítě – 1:1.

Hostující obrana pod velkým tlakem ztratila jistotu a začala chybovat. Jednu nepřesnou přihrávku hostujících obránců vystihl Kaleta, šel sám na brankáře, ale ve stoprocentní šanci mířil mimo tyče. Stejně se vedlo o chvíli později Kaniokovi. Domácí ve snaze rozhodnout útočili, ale také otevírali obranu. Toho hosté několikrát využili k rychlým brejkům, ale v koncovce byli bezzubí.

Když už se zdálo, že si oba týmy rozdělí po bodu, dostal se k míči Kaniok a vymetl šibenici hostující branky – 2:1. Ihned po rozehrání vystihl nepřesnou přihrávku hostů Beránek, který svůj samostatný únik zakončil krásnou střelou na 3:1.

„První poločas byl z naší strany velice špatný. Chyběl nám pohyb, málo se využívalo křídelních prostorů a střed hřiště měli hosté velmi dobře pokrytý,“ rekapituloval špatný první poločas jeden z dvojice domácích trenérů Jaromír Bembenek.

„Poločasová domluva zřejmě zabrala a druhý poločas už vypadal zcela jinak. Pochvalu si kluci zaslouží za přístup, kdy se snažili naplno pracovat až do konce utkání a za svou bojovnost si vítězství určitě zasloužili. Musím podotknout, že hosté u nás zanechali velmi dobrý dojem,“ dodal dále Bembenek.

Horní Suchá: Drobec – Jasiok, Lenčo, Kotásek, Kondziolka – Sukač (Baranek), Gój, Nový (Beránek), Horvát – Kaleta (Urbanczyk), Kaniok. Trenéři: Jaromír Bembenek a Ladislav Audy.