BIOCEL VRATIMOV – BANÍK ALBRECHTICE 2:2 (1:1)

Za týden je čeká už jen první jarní předehrávka, ale kdo ví, zdali se bude vůbec hrát. „Čeká nás derby sTěšínem, na které srdečně zveme všechny fandy. Každý, kdo si zakoupí vstupenku, dostane klobásku zdarma,“ lákal na poslední zápas letošního kalendářního roku trenér Baníku Tomáš Červenka. Jeho tým šel ve Vratimově brzy do vedení, nakonec však byl rád, že si odváží aspoň bod. „O výhru jsme přišli vlastní hloupostí. Místo, abychom za stavu 1:0 pro nás soupeře dorazili, dovolili jsme mu dostat se zpátky do zápasu selháními vdefenzivě. Obrana včele sJačkem dneska zase neměla svůj den,“ máchnul rukou Červenka.

Příborský po akci Goje přehodil gólmana a Albrechtice brzy vedly, ovšem ve 24. minutě propadl po dlouhém autu míč mezi beky a volný Nováček překvapil Jačka – 1:1. „Vytvořili jsme si dobré šance. Příborský šel sám na gólmana, Goj tam jednou nebezpečně pálil. Měli jsme vytěžit více než jenom jeden gól,“ podotkl Červenka. Po špatném odkopu Minárika a jeho následném nedorozumění sJačkem pak mohl přímo běsnit, neboť Vyležík se dostal právě za Minárika a špatně postaveného Jačka spřehledem prostřelil – 2:1. Albrechtice se vrhly do útoku a ze závěrečného tlaku vytěžily vyrovnání. Čoček vyslal pasem Goje na zteč, ten šel ze strany osamocen na brankáře a pověsil mu balon do šibenice. Přesto je konečná remíza pro hosty zklamáním. Jenže to pro domácí také…

Branky: 24. Nováček, 55. Vyležík – 3. Příborský, 88. Goj. Diváci: 30.

Albrechtice: Jaček – Čoček, Minárik, Sikora, Orlický (80. Matykiewicz) – Novák, Smékal, Dorozlo, Wojtyna – Goj, Příborský. Trenér Tomáš Červenka.