MFK HAVÍŘOV

Starší dorost
MFK Havířov A – Bílovec 2:1,
branky: Kodenko, Horňáček. Souboj dvou nejlepších celků přeboru mohli domácí rozhodnout v první půli. Jenže nedali šance a pak museli po vyrovnání soupeře o úspěch bojovat do konce zápasu.

Heřmanice – MFK Havířov A 2:3, branky: Hánl, Čáp, Przywara. Hosté soupeře podcenili a prohrávali po hodině hry už o dvě branky. Nepřestali bojovat a zápas otočili během deseti minut.

Skotnice – MFK Havířov B 1:3, branky: Horniak 2, Melník. Důležitá výhra na půdě druhého celku soutěže.

Dolní Lutyně – MFK Havířov C 2:4, branky: Fišer 2, Strakoš, Dřímal

Mladší dorost
branky: Stebel 2. Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro domácí.

Heřmanice – MFK Havířov A 1:2, branky: Kukuczka. Lepší hosté vstřelili pouze dva góly, takže jejich vítězství nebylo výraznější.

Starší žáci
Bílovec – MFK Havířov A 1:3,
branky: Sideropulos, Vachtarčík, Ledvina. Mladí indiáni zvládli souboj na hřišti nevyzpytatelného soupeře na jedničku.

MFK Havířov A – Frýdek-Místek B 2:0, branky: Vachrarčík, Foltýn. Nemocemi notně oslabený celek Havířova podal dobrý výkon a po zásluze vyhrál.

MFK Karviná C – MFK Havířov B 4:1, branka: Poszagyi. Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli.

MFK Havířov B – Bystřice n. O 4:0, branky: Poszagyi 2, Klimša, Hurych.

Orlová – MFK Havířov C 1:3, branky: Poszagyi, Polák, Liščák. Zasloužená výhra.

Dolní Datyně – MFK Havířov 2:4, branky: Poszagyi, Pavlica, Zaharowski.

Mladší žáci
Bílovec – MFK Havířov A 1:5,
branky: Kubecki 3, Varga, Gryc. Jasná záležitost hostů.

MFK Havířov A – Frýdek-Místek B 2:1, branky: Varga, Gryc. Po dobrém úvodu se museli o výhru mladí Havířované strachovat až do konce zápasu.

MFK Karviná C – MFK Karviná B 1:3

MFK Havířov B – Bystřice n. O 11:0

Slavoj Petřvald – MFK Havířov C 2:1, branka: Kocáb. Těsná porážka po statečném výkonu.

Minikopaná starší
MFK Havířov A – ČSAD Havířov 9:0,
branky: Čižmař 3, Mikulec 3, Klimsza, Jurášek, Mičík.

MFK Havířov B – MFK Havířov C 3:1, branky: Kubíček 2, Poncza – Broda.

Minikopaná mladší
MFK Havířov A – MFK Havířov B 1:1,
branky: Schellong – Smaza.

Slavia Orlová – MFK Havířov A 7:3, branky: Regec 6, Kubiš – Harbáček 2, Hladík.

MFK Havířov B – MFK Karviná B 2:3, branky: Mikulec, Heczko – Lakomý 2, Pyszko.

ČSAD HAVÍŘOV

Dolní Benešov – ČSAD Havířov 4:1,
branky: Buchta. Domácím vyšlo, na co sáhli. Výsledek je velmi krutý, protože hosté odvedli kvalitní výkon.

Dolní Benešov – ČSAD Havířov 2:1,
branky: Skoč. Hosté byli daleko lepším týmem, jenže selhali v koncovce.

Starší žáci
ČSAD Havířov – Český Těšín 6:1,
branky: Karkoška 2, Turek, Blaho, Bartoň, Polach. Hosté na domácí hráče nestačili.

TJ Petřvald – ČSAD Havířov 1:1, branky: Polach. Spravedlivá remiza. Hosté byli lepší v první půli a domácí zase ve druhé.

Mladší žáci
ČSAD Havířov – Český Těšín 5:0,
branky: Kučera, Cíleček, Ganaj, Švrčina, Čižmar. Fotbalová paráda domácích mladíčků.

TJ Petřvald – ČSAD Havířov 0:8, branky: Ganaj 5, Švrčina, Vala, Cíleček. Jednoznačné vítězství lídra soutěže.