Příležitost na to budou mít zítra v Bystřici pod Hostýnem. Baník Albrechtice by v krajském přeboru také rád bodoval a nezaznamenal další ztrátu od špice tabulky.

Indiáni předvedli v posledním zápase s Rýmařovem velmi dobrý výkon, po kterém měli velice blízko k plnému bodovému zisku. Stačilo proměnit jednu z šancí a hlavně deset minut před koncem pokutový kop. Ten Škoda nedal a Havířované se museli spokojit s bodem.

Tým však předvedl asi nejlepší výkon v sezoně a ten by ho mohl nakopnout k lepším výsledkům. Do sestavy se vrátili tři hráči a navíc přišla výrazná posila v podobě záložníka Zdeňka Holého.

V tomto týdnu se mohou vrátit další hráči. K dispozici už bude Schimke, naopak se stále nedá počítat s Punčochářem. „Schimke už trénuje naplno, ale stále to není ono. Punčochář asi nebude zdráv ani příští týden. Dokonce nevíme, jestli stihne na podzim alespoň nějaký zápas,“ okomentoval stav družstva trenér Milan Procházka.

Ten doufá, že jeho svěřenci konečně bodově zaberou. „Snad tu smůlu už protrhneme. Herně zápasy zvládáme, ale horší je to s dáváním gólů. V této situaci nám nezbývá nic jiného, než jet do Bystřice pro body. Můžeme uspět, ale musíme k zápasu přistoupit stoprocentně připraveni,“ dodal Procházka.
Utkání začne zítra od 15.30 hodin a pro Havířov má každý bod cenu zlata.

V krajském přeboru fotbalisté Baníku Albrechtice v domácím prostředí potřetí za sebou prohráli, když podlehli zaslouženě lepšímu Háji ve Slezsku. „Háj hrál u nás velmi dobře, ale třetí domácí prohra v řadě není vůbec příjemná. Přitom šancí jsme měli dost, ale zase jsme je zazdili,“ okomentoval stroze zápas člen výboru Ivan Marini.

Albrechtice tedy zůstávají paradoxně jediným týmem soutěže, který ještě neprohrál na cizím hřišti. Tuto sérii si mohou hráči Baníku vylepšit v neděli na půdě Oldřišova, který je také zvyklý doma body rozdávat. Zápas začne v 15.30 hodin.