SPARTAK LUBINA – ČSAD HAVÍŘOV 0:1 (0:1)

Od úvodních minut byla znát nervozita domácích, které chtěly vyhrát 16 zápas. Jenže hostující hráčky nepřijely dát svou kůži zadarmo. Bojovaly a domácí značně zaskočily. V prvním poločase dělala problémy Spartaku zejména Volfová a její samostatné průniky. Ve 40. minutě nacentrovala Minolová míč do šestnáctky a Horváthová hlavou otevřela skóre – 0:1.

Domácími hráčkami to viditelně otřáslo a do konce poločasu se na nic nezmohly.

Ve druhém poločase se hráčky ČSAD snažily vedení zvýšit, ale to se jim nepodařilo a tak mohlo udeřit na druhé straně. Domácí hráčka se řítila sama na branku, ale brankářka Kosňovská efektním a zároveň zázračným zákrokem vyrazila míč do tyče. Do konce utkání hostující hráčky bojovaly a trpělivě bránily těsné vedení. To se jim podařilo a po závěrečném hvizdu se radovaly zplného bodového zisku.

„Utkání mělo skvělou úroveň a jsem velice rád za přístup svých hráček, které se vydaly na dno svých sil a vydřely vítězství. Těší mě především fakt, že domácí prohrály po patnácti zápasech v soutěži zrovna snámi. Za výkon na hřišti musím holkám poděkovat,“ řekl trenér Havířova Karel Kuha.

Branka: 40. Horváthová