AFC VEŘOVICE – ČSAD HAVÍŘOV0:8(0:6)

Snaživý domácí nováček udržel krok s hostujícími hráčkami pouze úvodních deset minut. Po akci Volfové se pak trefila Maláčová, která odstartovala nevídanou kanonádu. Už o čtyři minuty později zvýšila po pěkné kombinaci Hovůrkové, Dlouhéa Maláčové volná Pořízková na 0:2. V 18. minutě se opět dostala do šance Volfová. Ta uviděla ještě lépe postavenou Maláčovou, která pohodlně vstřelila třetí branku – 0:3. Hostující hráčky hrály vpohodě a domácím půjčovaly míč pouze výjimečně. Kdyby Havířovanky dokázaly lépe využít své šance, mohlo být jejich vedení ještě výraznější. Další branky se dočkaly ve 30. minutě. Po faulu na Volfovou se po trestném kopu prosadila Maláčová, která hlavou završila svůj hattrick – 0:4. Okamžitě po rozehrání ukořistila míč Silvie Malyjurková, nacentrovala na Volfovou, a ta zvýšila na 0:5. O devět minut později uzavřela poločasové skóre Dlouhá, když využila nahrávku Volfové – 0:6. Ve 44. minutě mohla přidat sedmou branku Hovůrková, ale ta nevyužila pokutový kop.

Celý druhý poločas se snažily hostující hráčky zvýšit svůj náskok, jenže pálily jednu šanci za druhou. Až v 69. minutě se prosadila Maláčová, která svoji čtvrtou brankou vzápase zvýšila na 0:7. Při další akci se dostala k míči Kuzníková, ale její střelu zastavila tyč. V 76. minutě obešla Volfová v pokutovém území několik soupeřek, poslední jí chytila za dres, ale k údivu všech se další penalta nekopala. V 78. minutě se k míči dostala Minolová a pěknou střelou zakončila brankové hody Havířovanek na 0:8. Poslední šanci zazdila Kohutová, která ve vyložené příležitosti nastřelila pouze domácí brankářku. „V utkání s velmi slabým soupeřem jsme čekaly jen to, kolik branek vstřelíme,“ řekl po utkání vedoucí hostů Martin Porembský.

Branky: Maláčová 4, Pořízková, Dlouhá, Minolová, Volfová.

Havířov: Mynářová – Kuzníková, Hovůrková, Hyklová, Fukalová – Dlouhá (75. Kohutová), Malyjurková Silvie (65. Malyjurková Nikola), Minolová, Pořízková (80. Remišová) – Maláčová, Volfová (80. Elingerová).