Soupeř je v tabulce poslední, ale to neznamená, že je i slabý. „Čekají nás teď tabulkově hůře postavení soupeři, ale v soutěži není vyloženě slabý tým. A třeba Bohemka má ve svém středu zkušené borce jako je Šenkeřík, Macháček, Kuzmanovič. Teď navíc posílila, přišel Ibragimov, takže je jasné, že lidem ve vedení klubu není situace mužstva v tabulce lhostejná a chtějí ji změnit. Za náš mančaft říkám: nebude to vůbec snadný zápas. Pozor na Bohemku!" důrazně varuje trenér Karviné Josef Mazura.

Po domácím klopýtnutí s Mostem jsou ale hráči jistě daleci tomu, aby jakéhokoliv soupeře ve Fotbalové národní lize podcenili. „Nepřichází v úvahu. Ztratili jsme doma body a potřebujeme je zpět. Někde je musíme vybojovat a pokusíme se o to už proti Bohemce," říká karvinský trenér.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.