Dle trenéra Marka Kalivody by Karvinští chtěli pokračovat v dobré bilanci na domácím hřišti, kde patří k nejlepším. „Musíme být ale obezřetní, jelikož Táborsko je hodně nevyzpytatelný soupeř. Nedávno vyhrálo třeba ve Zlíně, kde spoléhalo na brejky a právě díky nim získalo tři body. V obraně si proto musíme pohlídat právě tyto brejkové situace," poznamenal karvinský kouč Kalivoda.

Domácí se budou snažit hrát aktivně jako v Sokolově. „Ano, ale musí tam být i efektivita. Budeme chtít hrát aktivně, ale musíme tu aktivitu přetavit v nějaké zhodnocení. Ne, abychom hráli jako v exhibici a góly nikde. Musíme dávat branky, jinak přijde celé snažení vniveč," dodal.

Karviná by už mohla mít k dispozici Mišinského, který po svalovém zranění trénuje s mužstvem. „Je připraven, ale uvidíme, jak se bude cítit," doplnil trenér MFK OKD. Jisté je, že do sestavy nezařadí Gondu, který je vykartován. „To je trochu problém. Karetní tresty nám v závěru sezony dost promlouvají do složení sestavy. Naštěstí Bartošák i Presl je už mají za sebou, teď si to tedy odpyká Gonda a další si holt budou muset dávat pozor, protože hrozba stopky visí nad zhruba čtyřmi hráči," zakončil Marek Kalivoda.

Utkání Karviná – Táborsko začíná v 17 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji.