„Je to bohužel o gólech a ty jsme nedali. Že byl přístup hráčů i výkon, a to zejména v první půli, v pořádku, to je sice hezké a za to hráči zaslouží pochvalu, ale důležitý je výsledek a ten pro nás příznivý není," rekapituloval trenér Karviné Jozef Weber ztracené body.

Karvinští si vypracovali řadu šancí, z toho pět tutovek. Po Daníčkově výzvě netrefil prázdnou bránu Urgela, Zelený běžel sám na gólmana, Daníček trefil v další jasné pozici gólmana. Ve druhé půli zahodil tutovku střídající Komenda, Cverna trefil břevno, neujala se ani Tarczalova střela zdálky a pár sekund před koncem trefil Budínský jen boční síť.

„Moc nám nenahrával ani terén, ale na to se nechceme ani nemůžeme vymlouvat. Kolín bojoval jako o život, ve druhé půli už na nás číhal v desetičlenném bloku, bylo to obtížné. Jeden gól jsme si ale zasloužili, jsou to ztracené body," připustil Weber.

FK Kolín – MFK OKD Karviná 0:0

Rozhodčí: Houdek – Hock, Hrabovský. ŽK: Hýbl (Kolín). Diváci: 520.

Karviná: Lipčák – Růžička, Janíček, Cverna, Eismann (73. Puchel) – Tarczal (61. Castanier), Daníček – Hatok (77. Komenda), Budínský, Zelený – Urgela. Trenér: J. Weber.