Na umělé trávě v Havířově byl k vidění od počátku velmi zajímavý zápas hraný ve vysokém tempu. Hosté ukazovali, proč patří dlouhodobě ke špici Moravskoslezské ligy a měli více ze hry. Indiáni se sympaticky snažili držet krok a dařilo se jim útočit. Horší to bylo s obranou.

„Jedenáct gólů v jednom zápase, i když se jedná o přátelský zápas, to je samozřejmě moc. Musíme každopádně sportovně uznat, že byl soupeř lepší a vyhrál zaslouženě. Na jednu stranu nás může hřát to, že jsme dokázali takovému týmu vstřelit čtyři branky. Zápas odkryl naše slabiny, na kterých musíme ještě zapracovat," řekl po zápase havířovský kouč Zoltán Beňo.

MFK Havířov – MFK Frýdek-Místek 4:7 (1:2)

Branky: 35. a 88. z pen. Koubek, 63. vlastní Coufal, 85. Timp – 37., 53. a 73. Mozol, 54., 58. a 86. Teplý, 22. Coufal.
Havířov: Mrozek (46. Směták) – Valový, Aniol, Michalčák (46. Závodný), Vagner – Večeřa, Matušovič, Poštulka (46. Valla), Skoupý (46. Timp) – Vachtarčík (46. Laryš), Koubek. Trenér: Zoltán Beňo.


Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.